Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Історія створення бюстгалтера

Додано: 2011-03-30 20:22:10 kit kit
Весільна мода


У наш час, бюстгальтер – це незамінний предмет в гардеробі кожної жінки. В народі цей елемент спідньої білизни жінок ще з XX століття називають ліфчиком. Він має свою давню історію, яка змушує повернутися на багато років назад, ще в країни Стародавнього світу. Саме в Давньому Єгипті, Греції та Римі, жінки починали носити щось схоже на бюстгальтер. Але точна дата народження залишається невідома.

Офіційно винахід бюстгальтера присвоюють американській дамі Мері Фелпс Джекобс, яка 3 вересня 1914 року запатентувала бюстгальтер і зареєструвала марку «Caresse Crosby».

Основне призначення бюстгальтера – підтримка жіночих грудей знизу. Це первісне призначення збереглося і до сьогоднішніх днів. Але крім цього, тепер сучасний бюстгальтер це не тільки елемент спідньої білизни жінок призначений для підтримки їх грудей, але й предмет, що підкреслює жіночу фігуру, красу і привабливу форму грудей, їх пишність, тощо. А останнім часом, бюстгальтер – це мода, стиль і просто надзвичайно хвилюючий чоловічі уми предмет жіночого гардеробу.

Розрізняють різні типи бюстгальтерів, наприклад безшовний бюстгальтер, бюстгальтер з швами, бюстгальтер із знімними бретелями, спортивний бюстгальтер, бюстгальтер для вагітних, тощо.

Медики рекомендують носити бюстгальтер не більше 12 годин підряд. Вони пояснюють, що молочні залози повинні «відпочивати». Якщо вам довелося проходити в ліфчику більше 12 годин, то варто зробити масаж легкими круговими рухами, а ще краще попросити про це свого коханого чоловіка, це потішить Вас обох =)).

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки