Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Про поцілунок

Додано: 2011-03-30 20:23:57 kit kit
Кохання і романтика


Багато людей вважають, що поцілунок – це одна з форм висловлювання захоплення. Але задовго до цього в багатьох частинах світу поцілунок був виразом пошани. У багатьох африканських племенах тубільці цілують землю, по якій пройшов їх вождь. У стародавні часи цілування руки і ноги було виразом пошани. Стародавні римляни, цілуючи в очі і в губи, таким чином виражали пошану при зустрічі. Один римський імператор дозволяв найбільш знатним людям цілувати себе в губи, менш знатним дозволяв цілувати руку, люди найнижчого звання задовольнялися цілуванням його ноги!

Першою країною, де поцілунки були прийняті як форма виразу любові і залицяння, була Франція. Коли стали популярні танці, кожен танцювальний номер закінчувався поцілунком. З Франції ця традиція швидко розповсюдилася по всій Європі.

З часом обмін поцілунками перетворився на частину залицяння. З розвитком весільних церемоній поцілунок став частиною весільного торжества. Сьогодні, поза сумнівом, обмін поцілунками – це вираз любові і залицяння. Проте в багатьох країнах світу він залишається частиною офіційних церемоній, формою пошани і захоплення.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки