Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Тільки половина шлюбів укладаються по коханню

Додано: 2011-11-11 10:42:46 kit kit
Кохання і романтика


Як показало дослідження , пари, які вступили в шлюб після 30 років, розлучаються рідше, ніж ті, які одружуються в більш юному віці. 23% розлучених чоловіків зізнаються, що були занадто молоді для сімейних відносин. 41% чоловіків скаржаться, що їх жінки міняються після весілля не в кращу сторону.

Згідно з опитуванням, лише 51% відсотків шлюбів укладаються за кохання, інші одружуються з інших мотивів: щоб уникнути самотності, для того, щоб народити дітей або із-за фінансових розрахунків. Щодо розлучення, виявилося, що 34% чоловіків зважилися на цей крок після того, як дізналися, що їхні дружини їм зраджують.

23% чоловіків зізналися, що приводом для розлучення послужила та обставина, що їхні дружини їх більше не приваблюють. 15% опитаних заявили, що вони втомилися від нескінченних докорів і скандалів, а 13% чоловіків розлучилися, тому що зустріли інших жінок.

Як показали результати дослідження, головними попереджувальними знаками розлучення є відсутність сексу, побутові проблеми, емоційна відчуженість і сімейні сварки. Виявилося, що практично всі чоловіки, які самі виступають ініціаторами розлучення, згодом шкодують про своє рішення, тим не менше 77% чоловіків не відчувають себе винними в тому, що зраджували своїм дружинам.

Також результати опитування показали, що 89% чоловіків не проти одружитися повторно, більш того, вони продовжують шукати жінок, які складуть їм ідеальну пару .

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки