Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Як добре вийти на весільному фото

Додано: 2011-11-18 11:55:33 kit kit
Весільні фото


Фото і відео - це ті способи, які допоможуть зберегти спогади від весілля навіть через роки. Від майстерності фотографа залежить в цей день дуже багато чого. Але й самі «моделі» - наречений і наречена - можуть постаратися полегшити завдання майстра. А вона одна - допомогти вам зберегти індивідуальність вашої пари і всі фарби цього радісного дня.
Отже, як виглядати фотогенічно на весільному фото?


1. Не дивіться прямо в камеру. Щоб весільна фотографія не була схожа на паспортну, відступите на крок, злегка поверніться і спрямувати загадковий погляд у горизонт.

2. Беріть приклад з жирафа. Щоб уникнути ефекту подвійного підборіддя, злегка нахиліться до камери і витягніть шию. Не варто задирати підборіддя - навпаки, трохи опустіть його вниз, але не перестарайтеся. Якщо ви сумніваєтеся в правильності пози, нехай даний момент проконтролює весільний фотограф - з боку завжди видніше.

3. Слідкуйте за поставою. Як не дивно, сутулість візуально додає зростання. Це означає, що, якщо росла дівчина фотографується поруч з невисоким молодою людиною, їй слід випрямитися, щоб не підкреслювати низькорослість супутника.

4. Рухайте руками! Не знаєте, куди їх подіти? Засуньте їх в кишені, закладіть за спину або встаньте в положення «руки в боки». Але тільки не дозволяйте гравітації безвольно опускати їх уздовж тіла, інакше вийде досить нескладно.

5. Посмішка в міру. Весілля - безперечно прекрасна подія і цілком логічно, що всім добре. Головне - щоб «весело» в життя не перетворилося на «напідпитку» на знімку. І пам'ятайте: чим ширше усмішка, тим вже очі.

7. Повмирають від сміху. Звело щелепу від великої кількості правил? Найпростіший спосіб уникнути фальшивої посмішки на знімку - згадати про щось, що викликає у вас справжню бурю позитивних емоцій.

8. Робіть те, що вам подобається. Якщо ви не хочете якихось побитих поз і ракурсів, запропонуйте свої ідеї. Професійний весільний фотограф вас тільки підтримає.

9. Постарайтеся зіграти в «четверту стіну» і забути про фотографа. На фотосесії просто насолоджуйтеся тим, що ви поруч, що б ви не робили: гуляли, ніжилися на травичці, хуліганили в руїнах.

10. Не забудьте час від часу перевіряти макіяж. І отсоветуйте нареченому надягати на весілля костюм з блиском - на фото він буде виглядати не дуже.

11. Не беріть друзів і родичів на фотосесію, якщо передбачається що в кадрі будете тільки ви вдвох, або хтось один з пари (зйомка образу нареченої, наприклад). Ви мимоволі будете відволікатися на них, не зможете повністю розслабитися.

12. Класичний рада всіх фотографів - входячи в зал, де будуть реєструвати ваш шлюб, а також в ході самої церемонії дивіться прямо на весільного реєстратора.

13. Персональний рада. Хочете кадр з ясною і життєрадісною усмішкою не в камеру? Підкидаєте над головою якийсь дрібний предмет і намагайтеся його спіймати (природно, він не повинен потрапити в кадр). Вираз дитячого захоплення гарантовано!

14. Залишайтеся щирими, адже головне на ваших весільних фотографіях - сяйво від щасливих посмішок і радісний блиск в очах.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки