Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Що прийнято дарувати на весілля у різних країнах

Додано: 2012-02-04 10:32:18 kit kit
Цікаве на весіллі


Подарунки - особлива частина будь-якого торжества, тому ще в давнину до дарування речей існувало підвищену увагу, що вже казати про різні народи і країнах.

Будь-який народ ставить весілля на найголовніше місце з усіх ритуалів, тому різні країни світу мають свої традиції і прикмети, які можуть здатися нам, слов'янам, трохи дивними або незвичайними. Які ж подарунки прийнято дарувати в найрізноманітніших країнах світу?


У Японії прийнято запрошувати на весільну церемонію всіх можливих родичів з обох сторін, тому самим актуальним і популярним весільним подарунком у Країні Вранішнього сонця вважаються банальні гроші. Таким чином, молодята планують окупити всі витрати, які пішли на церемонію. Але тут головним є не сам подарунок, а те, як він був відданий молодій сім'ї.

Японці роблять з грошових купюр віяло, яким повинні обмахувати жениха і наречену. У цій країні існує повір'я, що обмахуючись опахалом з грошей, можна залучити до себе грошовий вітер. Схожа традиція і в далекій від Японії Польщі. Тут також прийнято дарувати молодятам гроші, але їх кидають у фату нареченої всі гості, які зібралися на весілля.

А от французи - любителі красивих і солодких подарунків. Особливою традицією тут ще з XVI століття є спеціальні мигдальні цукерки, посипані цукровою глазур'ю або политі шоколадом. Французи вірять, що такий подарунок, упакований в красиву дорогу коробку-бонбоньєрку, допоможе принести в життя молодят благополуччя. Уже багато століть ці особливі цукерки є символом багатства та фінансової незалежності, адже раніше такі подарунки могли дозволити собі тільки дуже багаті жителі Франції.

Китайці вважають, що символом благополуччя і щастя є червоний колір, тому вони намагаються завжди загорнути свій подарунок в яскраво-червону упаковку. Незважаючи на те, що вони подарують, головне, щоб подарунок був обгорнутий саме в папір цього особливого для китайців кольору. Ця традиція не втратила своєї актуальності і на сьогоднішній день, незважаючи на те, що її історія охоплює багато століть. Крім того, китайці дарують на весілля фігурки своїх богів, особливо бога довголіття, радості, щастя чи багатства.


В Танзанії особлива прикмета стосується подарунка жениха для своєї нареченої. Тут вже багато століть існує традиція дарувати дівчині перед весіллям шкуру вбитого лева. Звичайно, раніше звіра вбивали своїми руками, а сьогодні - купують в магазинах, але ця шкура має особливе значення - нею повинні сховатися молодята в першу шлюбну ніч.

У Малайзії традиційним подарунком для молодої сім'ї вважається ... круто зварене яйце. Тут вірять, що круті яйця - символ багатства та фінансової стабільності майбутньої сім'ї. Крім того, наречений і наречена можуть дарувати один одному підноси з фруктами, прикрашені квітами.


Грузини дарують на весілля особливі дерев'яні прикраси «чірагдані», які символізують «дерево життя і багатства». Вони вважаються традиційним знаком того, що майбутня сім'я житиме щасливо, заможно і залишить численний рід.

У В'єтнамі нареченому і нареченій дарують кавунові насіння, які в цій країні є знаком родючості. Таким чином, гості бажають молодятам великого і здорового сімейства і матеріальних благ.


Папуаси вважають, що кращим подарунком на весілля є шкурки райських птахів, свині або морські мушлі. Свиня взагалі вважається священною твариною серед народів Нової Гвінеї, тому піднести її як подарунок є вищим благом, яке принесе багато грошей і дітей.

Весілля завжди вважалася ніжним і чистим ритуалом, адже це - зародження нової сім'ї. Тому навіть ті люди, які не вірять в повір'я і забобони, сьогодні починають замислюватися над тим, як правильно не тільки провести весілля, а й що подарувати молодій сім'ї. Адже відтепер молодята будуть являти собою єдине ціле, тому і подарунок повинен нагадувати їм про особливу місію, яку вони взяли на себе.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки