Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Оригінальні ідеї для весільних фотографій

Додано: 2012-02-26 08:59:55 kit kit
Весільні поради


Оригінальні ідеї для весільних фотографійЯкщо Ви хочете, щоб Ваше весілля було відображено на фотопапері особливим, оригінальним способом, можна скористатися всілякими фішками, які користуються популярністю наприклад, фотокнига. Наприклад, Ваша весільна фотографія може бути виконана у старовинному вигляді. Фотографія робиться матовою, тобто навмисно приглушається тон, робиться ретушування, підбирається спеціальна рамка, і тоді, дивлячись на фотографію, можна уявити себе сімейною парою, що живе на початку XX століття. Такі фотографії дуже популярні зараз і чудово прикрасять вашу вітальню.

Якщо Ви є великими пошановувачами старовини і великими романтиками, можна також замовити медальйони з Вашої весільної фотографією. Тоді фотографія робиться дуже маленькою, але досить чіткою. Такі фото поміщаються в красиві витончені медальйони, кришка яких при натисканні на спеціальну кнопку відкидається, і здивованому погляду постають щасливі обличчя подружньої пари. Такі дрібниці завжди можна носити з собою як нагадування про Ваше кохання.

Фотографії можна зробити не тільки на папері, але і розмістити зображення щасливої ​​подружньої пари на посуді. Так, так, не дивуйся, саме на посуді. Чому б, наприклад, не повісити в їдальні або не поставити в скляну секцію декоративні тарілочки з зображенням нареченого і нареченої? Можна прикрасити подібними зображеннями кружку? Тоді кожен раз, як тільки Ви будете сідати за стіл пити каву або чай, станете згадувати той день, коли ви поклялися все життя бути поруч один з одним.

Весільними фотографіями можна прикрасити годинник. Встановлені на камінній полиці, чи на стіні вони прекрасно впишуться в інтер'єр будинку, а всім, хто прийшов гостям розкажуть про Ваше щастя.

Фахівці красиві весільні фотографії можуть помістити і на фотошпалери, якими можна обклеїти стіни у вітальні. Такі шпалери будуть виглядати дуже красиво, а головне - зроблять Ваше житло абсолютно особливим. До того ж вони допоможуть надалі підтримувати постійні рівні стосунки один з одним. Деякі фахівці роблять розкадрування, і тоді стіна у вітальні починає нагадувати кадри з кінофільму під назвою «Вічна любов».

Якщо у Вас є программа для фотокниг(в якій навіть школяр зможе створити книгу), то можна розробити фотокнигу з Вашими весільними фотографіями. Якщо до вибору Ваших весільних фотографій підійти з "душею" то ваші фотографії будуть неповторними та ексклюзивними. Потрібно просто бажання надхнення і трохи часу.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки