Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Весільна фотосесія - поради

Додано: 2012-02-26 10:30:02 kit kit
Весільні поради


Найкраща весільна фотосесія,Для того щоб емоції від Весілля залишилися у вас на довгі роки, потрібно, щоб ваш фотоальбом наповнювали яскраві та незвичайні фотографії. Наші поради допоможуть тобі в цьому. 

Фотографа починайте шукати задовго до весілля. Ви повинні ознайомитися з його творчістю, а краще з творчістю багатьох кандидатів і обрати того, який вам найбільше підходить.Досвід показує, що фотографувати повинна людина, яку ви практично не знаєте, це підвищить рівень його відповідальності і ви будете більш слухняними, щодо його творчих порад. Це піде на користь вашим фотографіям. Ви не будете витрачати час на розмови, сміх і суперечки. На весільні фото, як би ви не спланували розклад урочистих подій, буде мало часу.Не платіть фотографу всю суму авансом. Спочатку ви повинні пересвідчитися , що «сирі» фотографії вас влаштовують. У випадку , якщо вас щось не влаштує, ви зможете знизити ціну. Від єдиного варіанту фотографій звісно ніхто не відмовиться.Деталізуйте ваші побажання, щодо майбутнього фотоальбому. Тут соромитися не варто, адже це ваше весілля і за послугу ви платите гроші. Фотограф повинен хоча б на 80 % відсотків виконати ваші побажання. На 100% ніколи не розраховуйте – це швидше виключення з правил.

У кожного весільного фотографа є свій стиль зйомки, своє бачення і художні прийоми. Важливо ознайомитись з роботами фотографа, з різними варіантами оформлення весільних фотографій та весільної фотосесії. Поцікавтесь з якою апаратурою працює фотограф, яке додаткове устаткування використовує при зйомці, скільки кадрів ви отримаєте у підсумку, як їх оброблятимуть і на який носій записуватимуть. Обумовте терміни, необхідні для виконання замовлення, та ціну.

Якість фотографій багато в чому залежить від того, як організоване весілля. Фотографові необхідно виділити місце в автомобілі, що прямує у складі весільного кортежу (краще, якщо це буде переднє місце). Часто фотографи вважають за краще дістатися до відділу рацсу (реєстрації актів цивільного стану) чи храму раніше від наречених, щоб розпочати зйомку тоді, коли кортеж під’їжджає. Посприяйте цьому. У ресторані фотографа бажано посадити край столу, щоб він міг будь-коли встати і продовжити роботу.

Зараз набули популярності фото прогулянки до і після весілля в урочистому вбранні, але зазвичай вже не так офіційно. Це дає ще один шанс вийти на весільних фотографіях так, як ви завжди мріяли і втілити усі свої неймовірні весільні фантазії, щодо фотографій. Такі прогулянки роблять, коли є багато часу і немає за що хвилюватися. Найчастіше саме ці кадри є найбільш емоційними і чуттєвими.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки