Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Як вибрати хорошого весільного фотографа?

Додано: 2012-02-26 11:05:08 kit kit
Весільні фото


Самі розумієте, що зробити це можна тільки при зустрічі, тому не пошкодуйте на це часу.

Охайний зовнішній вигляд, вміння розмовляти, належний культурний та інтелектуальний рівень - непрямі, але все ж важливі показники професійного весільного фотографа. Людина, яка буде з вами в самий важливий день життя, повинен вам як мінімум подобатися. Не приділяйте великої уваги віку фотографа, але як показує досвід молодий фотограф більш креативний. Вивчити технічну сторону фотографії (особливо цифрову техніку), можна за місяць. Багаторічний досвід не показник якості фотографій (нічо не заважає гнати халтуру десятиліттями). І досить часто молоді фотографи видають продукт набагато якісніше від мастодонтів фотографії.

Хороший фотограф обов'язково принесе на зустріч роздруковані фотографії. Якщо це буде недбало зібрана пачка фотографій розміру 10х15, то не варто довіряти цьому фотографу. Професіонал знає, що знімки розміром менше 15х20 см нормально не сприймаються, тому що виглядають швидше як календарик, а не як фотографія. Тому знімки повинні бути бажано розміром 20х30 см.

Фотографії на весіллі діляться на постановочні і репортажні. Запитайте про переваги фотографа - занадто різка позиція «Я знімаю тільки репортаж!" повинна сильно вас насторожити.

Наречена в долоні» та інші «геніальні» ефекти, які так подобаються вашій тітці Галі з села, повинні бути віддані анафемі. У представлених фотографіях також не повинні бути занадто помітні комп'ютерні ефекти. Обробка на комп'ютері швидше повинна підтримувати ідею фотографії, а не заміняти її зміст. Для чого тоді ходити і фотографуватись якщо можна все намалювати і тільки вставити свої лиця? Досить тошнотно виглядають всілякі сердечка, ангелочки, кільця, банальні написи, вставлені на фото, ніби дитяча аплікація. Все це інструменти горе-фотографів, які бажають приховати непрофесійність своїх фотографій. Фотографія повинна викликати емоції, а не бути видовищем, яке швидко приїдається. Повірте, тільки класична, добре зроблена фотографія, буде радувати вас і ваших онуків довгі роки, і ніколи не вийде з моди.

Не довіряйте фотографам, які обіцяють віддати фотографії на наступний день або навіть через тиждень. Файли, отримані з цифрової камери, вимагають тривалої обробки і цей процес займає досить тривалий час. Обов'язковий мінімум: корекція кольору, яскравості, контрасту.

Багато чого про професіоналізм фотографа можуть сказати дрібниці, наприклад, чи бере фотограф на зйомку запасну камеру (не дай бог, що трапиться з основною), чи використовує мобільне світло, знімає один або з асистентом. Зазвичай фотографи з розширеним набором обладнання і тим більше з асистентом коштуватимуть дорожче, але саме вони дозволяють отримати хороші знімки незалежно від погоди та інших факторів. Що ж до фотолюбителя, або людини, що знімає недорого, від випадку до випадку, результат буде швидше за все, просто непередбачуваний, буде сонечко, будуть яскраві фотографії, буде похмуро, будуть сірі.

Ось і всі секрети успішної весільної фотосесії. Якщо ви приймете їх до уваги, ваш весільний фотоальбом ще довгий час після весілля буде радувати вас душевними і оригінальними фотознимками.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки