Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

ТОП-5 найбільш неймовірних весіль у світі

Додано: 2012-07-15 11:14:25 kit kit
Цікаве на весіллі


1. За спиною 42-річного жителя Австралії (Мельбурн) залишалося два невдалі шлюби. Остаточно розчарувавшись у відносинах з жінками, австралієць вирішив узаконити свої стосунки з телевізором.

Весільна церемонія була скромною, молодята обмежилися парочкою найближчих друзів. У квартирі, в якій і відбувалося одруження, був присутній і священик.


Були і клятви любові і вірності, і кільця теж. Одне з них гордий чоловік носить на пальці, а інше лежить під телевізором.

2. Колись в Індії дуже строго ставилися до незаміжніх плутана. Щоб не викликати гнів сусідів і родичів молоді повії шукали собі чоловіків. Але де можна було знайти спокійного чоловіка, який би закривав очі на покликання дружини? Дівчата знаходили вихід, вони виходили заміж за ... дерева.

3. Одного разу повернувшись з війни, принц Португалії Педру дізнався, що його наречена померла. Педру не міг забути кохану, навіть ставши королем. Тоді він прийняв рішення повінчатися з мумією своєї нареченої. Після одруження мумію знову відправили в склеп.

4. У мусульманських країнах нікого не дивували шлюби на одну ніч. Їх укладали так звані нічні мули, послугами яких користувалися жінки легкої поведінки і їхні клієнти. І тим, і іншим не було совісно грішити в законному шлюбі. Тим більше, що вранці вони благополучно розлучалися

5. Одного разу в клініці доктора М. Шмідеберг з'явилася пацієнтка, закохана в свій автомобіль. Вона змащувала радіатор кремом від засмаги, клеїла на фари штучні вії. А пізніше вона побажала укласти церковний шлюб зі своїм автомобілем, після чого цю жінку помістили в психічну клініку.

Рейтинг:


Коментарі






Сторінки коментів:
 





Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки