Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Найкращі готелі – візитівка Львова

Додано: 2014-04-23 14:15:27 kit kit
Медовий місяць


Площа Міцкевича і проспект Свободи – центр історичного Львова, де розташовані найкращі будівлі міста. Театр опери і балету ім. Соломії
Крушельницької, Національний музей, готель «Жорж», «Гранд-готель», готель «Панорама».

Напевно не дарма для відкриття готелів, власники обирали саме центральний проспект Львова, адже саме звідси в межах 5-10 хвилин можна пішо обходити основні туристичні об’єкти міста. Якщо стати обличчям до львівської Опери, вищезгадані готелі розташовані наче б на одній лінії, з лівого боку проспекту. У кожного готелю своя історія. Найближче до серця міста
– львівської опери – розташований готель Панорама. Саме з вікон готелю «Панорама» добре видно два інші згадані готелі та чудову панораму міста, з його древніми дахами та вежами соборів.

Вихідні у Львові найкраще почати з «Панорами». На верхньому поверсі готелю знаходиться однойменний ресторан, з якого відкривається найкраща панорама центральної частини міста. Отож на питання: де зупинися у Львові і де поїсти у Львові – відповідь одна: у готелі Панорама.

Адже тільки з вікон «PANORAMA Lviv Hotel» відкривається єдиний та неповторний вигляд на центральний проспект та площу, а ще на унікальну «перлину» міста – оперний театр, який всього за 20 метрів від готелю.

Історія готелю: час іде і все змінюється, за останні 100 років, готель змінював і зовнішній вигляд і внутрішнє оздоблення та навіть трохи виріс. За сто років свого існування готель кілька разів змінював свою назву: «Нью-Йорк», «Дніпро», «Опера» і нарешті «Панорама».

З 2007 року на даху готелю знаходиться найбільш вишуканий ресторан Львова – ресторан Панорама. Саме тут, окрім смачних страв, у Вас буде можливість побачити найкращий панорамний вигляд міста: вулички і площі, пам’ятники і сквери, мальовничі дахи й схили Високого Замку, древні вежі та собори міста Лева.

Львівська «Панорама» – це вишуканий та привітний готель. Забронювати готель надзвичайно легко, це можна зробити як телефоном, так і через

Інтернет. Отож не зволікайте усі до Львова!

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки