Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Відпочинок в Карпатах

Додано: 2014-06-09 09:43:05 kit kit
Медовий місяць


Карпати є однією з найвідоміших курортних зон для відпочинку, де кожного року відпочивають мільйони українців і гостей нашої країни. Чим же приваблює відпочинок в Карпатах, і чому з кожним роком кількість туристів у цей мальовничий регіон збільшується?

По-перше, слід зазначити, що Карпатські гори, з великою кількістю відносно пологих схилів і м’якою зимою є одним з найкращих місць для гірськолижного туризму. Сучасні гірськолижні курорти, такі як Буковель, Драгобрат і Славське, не поступаються у якості трас і наявності усієї необхідної інфраструктури (готелі, приватні садиби, ресторани, сауна, тощо) кращим курортам Європи. Комплекс Буковель, розташований неподалік м. Яремче, Івано-Франківської області, був номінований на здобуття права приймати Олімпійські ігри – 2022, що підтверджує високий рівень інфраструктури і сервісу гірськолижних курортів Карпат.

Ще одним все більш популярним напрямом карпатського туризму є зелений туризм. Карпатські гори є екологічно чистим регіоном з найменшою в Україні кількістю викидів вуглекислого газу і інших токсичних речовин в атмосферу. Окрім чистого повітря та продуктів, зібраних на гірських полонинах без будь-яких хімікатів, Карпати становлять значний інтерес з точки зору фольклору. Мешканці гір – гуцули є надзвичайно приязним народом, який з задоволенням розповість вам у вогнища старі легенди цього краю надзвичайної краси. Деякі з цих легенд можна навіть відчути, відвідавши старовинне серце Карпат – озеро Синевір.

Карпатські гори надають гарні можливості для таких видів спорту, як гірські подорожі (пішим або на велосипедах) та альпінізм. При цьому, у Карпатах існують маршрути, призначені як для професійних альпіністів, так і для початківців, а більшість підйомів, у тому числі на найвищу точку Українських Карпат – Говерлу, взагалі не потребує альпіністської підготовки.

У карпатському регіоні існує велика кількість мінеральних вод, видобуток яких призвів до утворення лікувальних курортів. Гідрокарбонатні води Карпатських гір успішно лікують захворювання шлунку, нирок, печінки та інших органів травлення. При цьому, найкращий ефект досягається у поєднанні з чистим повітрям Карпат та лікувальними процедурами, запропонованими в санаторіях і пансіонатах, розташованих як в Прикарпатті (Трускавець), так і на Закарпатті (Свалява).

Таким чином, Карпатські гори є одним з найкращих місць для відпочинку, оскільки даний регіон пропонує велику кількість різноманітних можливостей для кожного туриста, гарантуючи йому цікавий та насичений подіями і емоціями відпочинок

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки