Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Кільце для заручин, всі тонкощі вибору

Додано: 2015-07-30 11:22:11 kit kit
Весільні поради


Інколи обрати наречену не набагато важче, ніж підібрати кільце для заручин. Ця дещо ритуальна каблучка містить в собі великий сенс та глибокий підтекст, до того ж, треба вміти обирати ювелірні прикраси. Як саме це робити? Як підібрати правильну каблучку для заручин та не схибити?
   Каблучки для заручин даруються перед весіллям. У сучасному світі  моментом заручин вважається день подачі шлюбної заяви до РАГСу. На заручинах пара та родичи наречених обговорюють деталі майбутнього весілля. Обмін каблучками свідчить про серйозність намірів та про те, що ці люди вже не знаходяться у пошуку любовних пригод. Найчастіше, заручальну каблучку  одержує лише дівчина, проте нерідко закоханні обмінюються кільцями. У будь-якому випадку, вибір та придбання каблучки для заручин випадає на плечі нареченого. Варто визнати, ця задача нерідко стає дилемою для багатьох чоловіків. Щоб полегшити складні передвесільні обставини, ми звернулися до експертів з лакшері салону ювелірних виробів Daimox, які  поділилися з нашими читачами деякими тонкощами у виборі каблучок.
   Оскільки кільце  доведеться носити тривалий час або навіть все життя, воно має бути не лише якісним, алей й мати гарний дизайн. Найчастіше, клієнти купують кільця для заручин з діамантами, бо це досить вигідна інвестиція, яка може передаватися нащадкам. Проте, нерідко замість справжніх діамантів на прикрасі влаштовуються підробки. Інколи фальшивку  досить складно виявити, навіть досвідченому фахівцю. Але є кілька основних ознак, за допомогою яких можна відрізнити справжній діамант.
   Діамант завжди має сірувато-металевий  відблиск. Якщо посвітити в нього, світло не пройде наскрізь, а зосередиться в середині. Діамант не має властивості  затуманюватись при моментальному перепаді температури. Цей дорогоцінний камінь також не нагрівається від тілесного тепла.
   Щоб підібрати правильний дизайн, варто орієнтуватися під вподобання нареченої та її зовнішність. Дамам з блідою шкірою краще пасує срібло, платина та біле золото. Камінь має бути холодного відтінку: сірого, синього, блакитного, зеленого, або червоного з синім відливом. Нареченим із смуглявою шкірою краще підійде жовте, рожеве, або червоне золото. Забарвлення каменю має бути теплим (рожевий, всі відтінки червоного, помаранчевий, жовтий). Діаманти всіх відтінків пасують всім дамам без виключення. Саме тому, цю дорогоцінність називають найкращім другом жінки.
   Щодо моделі, зараз в моді майже всі стилі. Особливо популярними стали каблучки у вигляді квітів, та кільця, прикрашені емаллю. Замість великих масивних каменів тепер носять лаконічні плоскі. З моди не вийшли класичні каблучки з діамантовими розсипами. Найактуальнішою огранкою діамантів стала кругла форма.
  Всі ці вироби вже доступні в Україні. Їх можна оцінити та придбати в інтернет-магазині ювелірних виробів http://daimox.com/kolca-s-brilliantami/kolca-dlja-pomolvki.
Цей салон представляє найбагатший асортимент та високу якість за демократичною ціною. Daimox розташований у Києві, проте також доступний через онлайн-сервіс.
   Наповнюйте своє життя коханням та сяючими посмішками діамантів!
 
Автор: Юлія Мостова

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки