Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Повітряна феєрія

Додано: 2011-03-26 12:57:33 st99 st99
Весільні сценарії


Ідея: організувати весілля на повітрі. Якщо на вашому весіллі буде мало гостей, і ви хочете провести її на повітрі, то раджу провести весілля за оригінальним сценарієм весілля «Повітряна феєрія». Такий варіант весілля чудово підійде для молодят, у яких мало запрошених гостей, і для молодят, у яких була неторжественная реєстрація шлюбу.
Складіть список гостей. Кожному гостеві або парі вишліть запрошення у вигляді хмар, в яких вкажіть час і місце проведення торжества, присвячені освіті вашої родини.

До весілля за оригінальним сценарієм весілля «Повітряна феєрія» доведеться гарненько підготуватися. Так як потрібно врахувати багато що в організації, придбати або взяти в прокат деякі речі для здійснення весілля.

В якості подарунка молодятам на весілля за оригінальним сценарієм весілля «Повітряна феєрія» підійде щось легке і повітряне. Наприклад, це можуть бути білі й тоненькі фіранки, сертифікат на політ на повітряній кулі. Подарунки ви зможете вибрати в розділі «Подарунки на весілля».

Відразу після РАГСу молодята вирушають у який-небудь парк. Там найнятий фотограф або оператор проводять фотосесію або відеосесії. Ідеально буде, якщо це буде зйомка в стилі «Love story». Можна навіть заздалегідь обговорити це з оператором та прорепетирувати. Завдяки такій організації прогулянки у вас буде в подальшому прекрасний весільний альбом і весільна запис.

Після прогулянки молодята прибувають на місце проведення торжества. Воно повинно бути організовано згідно стилю свята. Для проведення підійде танцювальний майданчик на вулиці. Там обов'язково має бути крита сцена і великий майданчик перед сценою. Сцену потрібно прикрасити світлими повітряними тканинами і світломузикою. На майданчику перед сценою потрібно зробити кілька зон. Одна зона танцювальне, друга зона буде обідньої. У танцювальної зоні максимум, що можна зробити, це розкидати повітряні кулі. У обідній зоні потрібно поставити фуршетні столи.

Тепер про самому святі. Свято починається з того, що на сцені з'являються клуби диму. Ці хмари підсвічені світломузикою. Вийдуть такі кольорові хмаринки. Під відповідну музику з цих хмар на сцені з'являються наречений і наречена. Вони танцюють свій перший танець.

Потім молодята спускаються на майданчик, де їх вітають що прийшли на свято гості. Потім танці тривають, але їх іноді потрібно зупиняти, щоб гості та молодята змогли перепочити і підкріпитися.

Між танцями і фуршетом обов'язково проводите конкурси. Наприклад, це може бути конкурс «Горщик». Для конкурсу знадобиться два горщика і двоє сімейних трусів. Команди шикуються в 2 шеренги. На відстані 5 метрів від них стоять дитячі горщики. Перші учасники надягають труси, біжать до горщика, підбігають до горщика, знімають труси, сідають на горщик, кажуть «Мама, я все!», Біжать до своєї команди, передають труси наступному учасникові. Перемагає та команда, яка швидше сходить на горщик. Ще конкурси ви можете вибрати в розділі «Ігри та конкурси для весілля».

В кінці торжества можна влаштувати мильні конкурси, наприклад, хто кого обстріляє з мильного пістолети. Це як водяний пістолет, стріляє тільки мильними бульбашками.

Потім увімкніть гармату для піни. Її можна взяти в агентстві, яке займається організацією вечірок та весіль. Заповніть піною приблизно половину танцювального майданчика, щоб ті, хто не бажає заходити в піну, залишалися на сухій території. Але боятися нічого, оскільки піна, утворена такий гарматою не залишає слідів ні на одязі, ні на самих людях, і з косметикою теж нічого не трапиться. Так що можна сміливо кидатися в пінні хмари. У цій піні також проведіть кілька конкурсів.

Свято завершується тим, що молодята виходять на сцену. Вони встають між мильними фонтанами (це такі штуки, які випускають масу мильних бульбашок, виглядає дуже красиво) і вимовляють прощальну промову своїм гостям. Так молодята виходять стоять під аркою з мильних бульбашок. Якщо ви на весіллі хочете провести кидання букета нареченої і підв'язки, це можна зробити перед промовою молодих з цієї ж арки.

Рейтинг:


Коментарі






Сторінки коментів:
 





Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки