Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Весілля в стилі венеціанського карнавалу

Додано: 2011-03-26 12:59:07 st99 st99
Весільні сценарії


Ідея: організувати весілля в стилі венеціанського карнавалу. Якщо ви хочете відсвяткувати своє весілля з шиком, розкішшю і нестримним веселощами, то проведіть її за сценарієм першого дня весілля «Весілля в стилі венеціанського карнавалу». Таку весілля не забуде ніхто!

Складіть список гостей, які будуть присутні на весіллі. Кожному гостю вишліть запрошення на карнавал на честь весілля. У запрошенні вкажіть час, дату і місце проведення. Саме запрошення можна зробити у вигляді карнавальної маски.

Також необхідно попередити гостей про стилі свята, щоб вони подобающе одяглися. Одягнути потрібно середньовічну або карнавальну одяг. Нехай пропускним квитком на весілля стане наявність маски у гостей. Але якщо все-таки зустрінеться такий гість, у якого не буде маски, не варто його залишати на вулиці, дайте йому заздалегідь приготовану маску, і нехай він проходить.

Подарунок молодятам на торжество за сценарієм першого дня весілля «Весілля в стилі венеціанського карнавалу» слід вибирати у відповідному стилі. Можна подарувати щось, пов'язане з венеціанським карнавалом або з Італією, наприклад, італійський набір постільної білизни. Подарунки ви можете вибрати в розділі «Подарунки на весілля».

Кімнату або зал, де буде проходити торжество, слід прикрасити в стилі Венеції. Уздовж стелі, де стоять столи, простягніть червоні стрічки, які будуть створювати ефект намету. Стільці і колони (якщо такі присутні) обвейте золотими стрічками. Пол також можна прикрасити, розкидавши по ньому маски і кулі. Столи прикрасьте свічками в красивих підсвічниках, а в якості страв подавати слід тільки страви італійської кухні.

Щоб свято був схожий на венеціанський карнавал, потрібно буде запросити фокусника, шаржист, міма та оркестр. Лакеї зустрічатимуть гостей біля входу, перевіряти наявність масок, тим, у кого немає масок, будуть видавати їх. Шаржист і мім вже зустрічають гостей у залі, показують їм фокуси і пантоміми. Також в залі сидить шаржист, який буде в процесі свята замальовувати гостей і молодят. Оркестр знадобиться для того, щоб створити атмосферу Венеції. Оркестр має знаходитися близько танцювального майданчика. В оркестрі сидять дами в пишних сукнях, масках і перуках і месьє в чорних фраках. Оркестр гратиме урочисту італійську музику при вході молодят, а потім репертуар за бажанням гостей і молодих.

Поки гості будуть чекати молодих, вони можуть написати побажання молодій сім'ї. Побажання ці пишуться в спеціальний альбом гусячим пером і чорнилом. Згодом цей альбом буде вручений молодятам.

Коли молоді прибудуть, всі прямують до столу для першого застілля. Після нього природно перший танець молодих, який можна провести згідно розвазі «Танок серед свічок». Для танцю серед свічок знадобиться стільки свічок, скільки на святі присутній гостей. Тепер про сам розвазі. Молоді встають в центр, біля них гості утворюють коло, кожному гостю видається по одній запаленій свічці. Світло вимикається, включається повільна мелодія (без слів). Молоді танцюють в центрі кола серед свічок. У цей час, щоб додати романтики, тамада виголошує промову, яка повинна бути пов'язана з молодими, з їх майбутньою життям і свічками.

Далі молодята згідно сценарію першого дня весілля «Весілля в стилі венеціанського карнавалу» мають пройти через випробування, які ви можете підібрати в розділі «Ігри та конкурси на весілля». Також можна змусити нареченого заспівати для коханої серенаду, так як спів є традиційним італійським залицянням.

Конкурси слід чергувати з танцями. Причому спочатку танцює наречена з нареченим. А потім можна провести продаж танцю з нареченою. Хто викупить його за велику ціну, той і станцює з красунею нареченою.

Свято за сценарієм першого дня весілля «Весілля в стилі венеціанського карнавалу» завершується тим, що в зал виносять скриню. Коли скриня відкривають, там придане нареченої і записка. У записці говориться наступне: «Подарунок нареченому, нареченій та їх гостям очікує всіх на вулиці.» Всі виходять на вулицю, а там у небо злітають «бризки» феєрверку.

цікаве про весілля:
Важность выбора свадебного платья
Время для творчества
Сукні з корсетом

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки