Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

1-квітневі жарти

Додано: 2011-03-26 13:06:02 st99 st99
Гумор


Розіграти всіх і вся - першочергове завдання кожного в День дурнів. Нижче опубліковані «приколи», які вже сталися, але можуть відбутися в будь-якому місті 1 квітня.

Офісні розіграші
Співробітники одного дизайнерського бюро розкішно розіграли шефа. У фірмі було вакантне місце секретаря. Першого квітня колеги скинулися і запросили на роль претендента на посаду... стриптизершу. Заступник шефа, який був у курсі, провів співбесіду і сказав дівчині попрацювати один день, щоб зрозуміти все про її професійні якості. Уявіть шок директора, коли секретарка, до цього весь ранок мирно заварювала каву і приносила кореспонденцію, в обід раптом зайшла до нього в кабінет, вилізла на стіл і стала роздягатися.

У тій же конторі в інший рік привітали з першим квітня все того ж нещасного шефа - його робочий кабінет повністю загорнули в газетку. Вся креативна компанія співробітників залишилася після робочого дня і півночі займалася тим, що обклеювали газетками стіни, завертала в них стіл, монітор, системний блок, календар, мишку - загалом, абсолютно все, що знаходилося в кабінеті. У довершенні, замість стільця поставили шефові унітаз. Це був єдиний не загорнутий в газетку предмет.

Але якщо ви не впевнені в почутті гумору свого шефа - краще так не жартуйте.

Улюблений першоквітневий розіграш співробітників однієї радіостанції - намазати чорним шевським кремом чорні ж навушники, які надягають для роботи в ефірі. Причому кожен ді-джей думає, що це він один такий розумний, і вся радіостанція, радісно сміючись, ходить цілий день з чорними колами на голові.

Жага халяви
Жорстоким чином були розіграні одні любителі клубного життя. Їм подзвонила подруга і розповіла, що в цей день вхід у пафосний і дуже дорогий клуб на спеціалізовану вечірку буде безкоштовним тільки для тих, хто знає секретну інформацію. Щоб пропустили, потрібно, щоб один носок на нозі був червоний, а інший - зелений. Можна уявити, як сильно здивувалися охоронці клубу, коли два ідіота стали задирати штанини, демонструвати різноколірні шкарпетки і вимагати їх пропустити безкоштовно.

Інший розіграш любляча дочка вчинила над власною мамою і всієї бухгалтерією одного великого держпідприємства. Зателефонувала і сказала, що у зв'язку з відкриттям нового магазину на сусідній з їх офісом вулиці протягом години всім відвідувачам даватимуть по три кіло гречки безкоштовно в руки. Дбайливі пані обдзвонили всіх подруг, і дружним натовпом рушили під час обіду в магазин ...

Один товариш продавав свою машину. І страшенно дістав всіх друзів розповідями про перипетії цього дійства. І щоб помститися зануді, друзі першого квітня дали на радіо оголошення, що іномарка така-то, 2006 року випуску, в хорошому стані, терміново продається за $ 500 або міняється на шифер. Можете уявити, який шквал дзвінків накрив цього нещасного автоаматора. Особливо згиналися навпіл друзі, коли він розповідав, як подзвонила якась бабуся і повідомила: «Синок, у мене того шиферу повний сарай лежить - приїжджай, забирай».

Вдалий невдалий розіграш
Іноді помилки в розіграшах можуть коштувати досить дорого. Одна панночка, не збираючись влаштовувати нічого грандіозного, відправила товаришеві очевидно першоквітневу телеграму «Негри прилітають увечері, зустрічай, як домовилися». Тільки жартівниця не врахувала, що товариш кілька років жив у Франції і саме у негрів. Так як вранці він спав після нічної зміни в реаніматологічні відділенні, телеграму прийняла мама і відбула на роботу, залишивши її на столі. Жертва розіграшу вирішив, що це пряме керівництво до дії, дізнався, коли вечірній рейс з Парижа, і поїхав на таксі крізь дощ зустрічати негрів. Які, ясна річ, не прилетіли.

Шопінг по-першоквітневий
Продавець-консультант одного мінського бутіка просто випала в осад, коли покупці стали стверджувати, що пройшла реклама про те, що в їхній магазин надійшла партія рідкісних рукавичок з шкірок крота, які, до того ж, мають лікувальну дію, тому хочеться скоріше їх купити.

Продавець торгового центру теж був не дуже радий, коли наполегливі покупці вимагали у нього праску з караоке.

У магазині «Природа» продавці збилися з ніг, вичитуючи в спеціальній літературі, що робити з нібито купленим у них хом'яком, який приохотився до жувальної гумки, і чи не шкодить йому таке гастрономічне захоплення. В іншій рік вони ж були змушені відповідати на питання, чому в магазині порушуються права тварин і не можна купити корм для собаки-вегетаріанця.

Головне, не розколотися під час цих розіграшів і не почати сміятися. Бо гнів працівників торгової мережі може бути жахливий.

Якщо Ви самі вдало або невдало розіграли друзів, або самі стали першоквітневим жертвою - розповідайте про це в коментарях.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки