Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

У Львові найдовший весільний кортеж занесли до Книги рекордів України

Додано: 2011-09-24 19:48:30 st99 st99
Цікаве на весіллі


найдовший весільний кортеж«Сьогодні ми нарахували 23 «Запорожці», і Книга рекордів України офіційно зареєструвала найдовший весільний кортеж з «горбатих «Запорожців»… Весільні кортежі в нас були, і, якщо я не помиляюся, 18 машин тоді було. Цей кортеж, який реєструється сьогодні, є найбільший. Попередній рекорд також зареєстрували у Львові», - зазначила у коментарі для журналістів представник Книги рекордів України у Львові Ольга Піліщук.

Своєю чергою один із організаторів рекорду, президент авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» Євген Кравс розповів:«Генеральна репетиція в нас була в 2009 році, 9 автомобілів. Тоді до нас звернулися в клуб зовсім незнайомі молодята і сказали, що хочуть 9 автомобілів, що це їхня улюблена цифра. І ми зробили, сподобалося всім. Цього року в нас в клубі молодята Мар’яна і Остап одружуються, вони вже розписані, ми їх сьогодні веземо до шлюбу, і ми вирішили зробити такий подарунок – весільний кортеж з 23 автомобілів. Ми думали, що буде 21, але до нас приєдналися ще наші колеги з Івано-Франківська, Червонограда, Рівного і Луцька, і вийшло 23 автомобілі».

Молодят привітали Кавові Король і Королева, співачка Людмила Ясінська та міський голова Львова.

«Створення молодої сім'ї – це велика радість для України. Сім’я – це святе. З точки зору свого десятилітнього досвіду подружнього життя, я можу порадити чоловікові завжди слухати свою дружину, ніколи з нею не сперечатися. Це вам продовжить щасливе життя на багато років і збереже мільярди нервових клітин. А дружині я хочу побажати, щоб ви свого чоловіка завжди любили, сприймали його таким, який він є. Будьте щасливі і нехай вам все складається, а ми завжди будемо вас підтримувати», - привітав молодят міський голова Андрій Садовий.


найдовший в Україні весільний кортеж
найдовший в Україні весільний кортеж
найдовший в Україні весільний кортеж

Ось такий був найдовший весільний кортеж з «горбатих «Запорожців»…

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки