Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Професійний фотограф чи друг із дзеркалкою?

Додано: 2011-10-09 12:32:15 st99 st99
Весільні фото


У кожному сімейному архіві обов'язково зберігаються весільні фотографії. Це можуть бути чорно-білі, студійні фото - з весілля бабусі й діда. Фотохроніка з весілля батьків, швидше за все, крім постановочних фото, також містить пачку аматорських знімків, зроблених приятелями нареченого й нареченої. Звичайно, якість аматорських чорно-білих фото залишає бажати кращого, але проте на них зображені «живі» емоції й природні вирази облич.
Сучасні молодята весільним знімкам приділяють багато уваги. Щоб у цьому переконатися, достатньо подивитися, скільки існує пропозицій весільної фотозйомки. Серед тих фотографів, котрі пропонують свої послуги є навіть справжні майстри своєї справи, але також можна зустріти і відвертих фотографів-халтурників.
Так чи варто витрачатися на професійного фотографа і чи можна обрати такого, чия робота не розчарує?
Відповідь на перше поставлене запитання має бути, безумовно, позитивною. Весільна фотозйомка - це початок сімейного архіву молодят, тому фотографії повинні бути досить якісними. Ці фото повинні бути зроблені так, щоб подружжю приємно було дістати перший сімейний альбом, показати його друзям, та і самим вдатися до щасливих спогадів. 
Але чому саме професійна фотозйомка, а не гарний приятель молодят із своєю фотокамерою? Тому що для фотографа ваше весілля - це праця. Протягом усього свята він буде уважно «ловити моменти», гідні того, щоб увійти до вашого весільного альбому. 
Друг, який прийшов на ваше весілля - це насамперед, гість, який може, та має повне право відволікатися на банкет або розваги, тим самим пропускаючи найцікавіші епізоди весільного святкування.
Крім того, доручаючи весільну фотозйомку аматору, молодята ризикують отримати не найкращі фото. Адже непрофесіонал може зняти наречену у невдалому ракурсі, або відобразити нареченого з непривабливо розкритим ротом або недоречно закритими очима. Напроти, майстер своєї справи не зробить подібних помилок, він знає, як потрібно знімати, щоб наречена виглядала казково прекрасною, а наречений мужнім і гарним. 
Крім того, професійний фотограф, як правило, може запропонувати послуги в комплексі, тобто не лише надрукувати фотографії, а й зробити цікаві колажі, оформити «весільну книгу» та інше.
Головне - обрати дійсно майстра своєї справи, а не аматора, який прикупив з нагоди гарну апаратуру. Для цього потрібно обов'язково подивитися особисте портфоліо найманого фотографа, щоб оцінити його стиль. Якщо колишні роботи цього фотографа вам до душі, то й ваше весілля цей майстер зніме «на відмінно». 
Отже, аргументів «за» запрошення професійного фотографа набралося чимало. В якості доказів «проти» можна привести, хіба що, фінансові витрати, а так само, необхідність зробити замовлення заздалегідь, так як у доброго майстра, як правило, час розписано на місяць або два вперед. Проте наведені негативні моменти затьмарюються можливістю отримати дійсно професійні та найкращі фотознімки вашого весілля.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки