Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Конкурси на весілля, та весільні ігри

Додано: 2012-03-05 19:13:56 st99 st99
Весільні сценарії


Весілля – це свято, а свято – це веселощі. А що за веселощі без ігор? Особливо коли гості наїлися, натанцювалися і виголосили безліч тостів за здоров’я молодих. «Розважальна» сторона будь-якого свята не менш важлива, ніж, музична або застільна. Гра – діє зближуюче і об’єднує часом несумісні категорії запрошених. Азарт, дух суперництва і підбадьорливі вигуки «вболівальників» вносять нові, радісні нотки нестримних веселощів і сміху, від чого настрій підвищується. Конкурси, рухливі ігри, вікторини та аукціони «ріднять» присутніх на вашому весіллі гостей, захоплюючи і заманюючи за собою.

Категорії розваг
Аукціони – конкурси на весілля, що проходять під час застілля. Всі вони мають інтелектуальний характер. У кожного з присутніх є вибір – грати чи просто спостерігати за подіями. Однак в результаті беруть участь практично всі. Плюси такого виду ігор – на рівних можливостях проявити себе і у молоді, і у тих, хто старший. Можна «продавати» як за гроші (так скажімо, до фонду молодої сім’ї) так і за вірші, пісні та інші творчо-нематеріальні цінності. Що продавати? Поцілунок молодих, шматочок весільного торта з рук нареченої, танець з нареченою або тещею – фантазуйте!

Показові конкурси, основною метою яких є суперництво між яскравими особистостями або парами (командами) у боротьбі за приз. Вони носять сюжетний, рольовий, театралізований характер, в них є свої головні герої і глядачі.
Ігри, пов’язані з музикою, танцями, пародіями, музичними попурі. Аспект змагань в цих іграх не завжди важливий, оскільки захоплююча сама участь. Ці ігри вносять «родзинку» в ваше свято, роблячи його дійсно неординарним, динамічним і незабутнім.
Вікторини з необмеженим числом гравців – чим більше, тим краще, де гра йде «на виліт», і відповідно цінується не тільки інтелект, але і швидкість реакції, здатність миттєво реагувати на ситуацію.

Весільні конкурси про і для дітей


Як правило, більшість тостів присвячено на весіллі майбутнім дітям. Гості бажають, щоб у молодих в недалекому майбутньому було багато діточок, щоб вони були міцними і здоровими і приносили багато радості своїм батькам. З цього приводу існує величезна кількість конкурсів. Пропоную чудові ігри, від яких весілля наповниться оригінальністю, а гості отримають відмінну можливість ближче познайомитися один з одним.

Якщо на весіллі присутні діти, можна провести наступні весільні конкурси та весільні ігри. Всі діти стають у коло, в центр якого виводять молодих, зав’язують їм очі, розкручують і ставлять спиною один до одного. За командою ведучого діти розбігаються в різні сторони (але не далі ніж на два метри). Наречений і наречена ловлять дітей: якщо вони піймають дівчинку, значить першою у них народиться дівчинка, якщо хлопчика – то хлопчик.
Цей цікавий весільний конкурс можна провести використовуючи звичайні повітряні кульки, в які заздалегідь кладуть записки з іменами дітей. Якщо ти впевнена, що у всіх присутня гарне почуття гумору, то можна використовувати імена казкових персонажів (Мальвіна, Шрек, Маленький Мук). Якщо такої впевненості немає, то слід обмежиться звичайними іменами. Нареченому і нареченій пропонується вибрати по одній кульці, проколоти і подивитися результат.

Весільні конкурси для молоді


Викликаються, як правило, дружок і дружбів, але можна і кілька гостей. На пояс гравцям прив’язують олівець, так, щоб він вільно висів. На підлогу біля кожного учасника ставиться звичайна пляшка з вузьким горлечком. Завдання учасників полягає в тому, щоб злегка присідаючи потрапити олівцем в горлечко пляшки. Хто зробив це першим – отримує приз.
У шийку пляшки з напоєм (головне, щоб він був не надто газованим) втикається пробка, в якій проробляється маленька дірочка. Викликаються два сміливці, які не бояться ніяких випробувань. Протягом п’яти хвилин учасники повинні висмоктати через цю дірочку максимальну кількість напою. У кого в пляшці залишиться менша кількість рідини – той і переміг.
Ведучий вибирає п’ять осіб з боку нареченого і п’ять з боку нареченої, ділить їх на дві команди і тоді оголошує умови. Учасники повинні пов’язати мотузку з свого одягу. У якої команди буде мотузка довше, та й перемогла.

Наступний весільний конкурс проводиться як тільки весільний кортеж під’їжджає до місця святкування. На порозі ведучий зустрічає гостей такими словами, що ключ від залу загубився на дні якогось графіна. Потім він викликає з гостей трьох друзів молодят і пропонує їм три графіна з соком, в один з яких кинуто ключ. Учасники вибирають собі по графіну. Після чого вони повинні не болтаючи графін і не використовуючи підручні засоби знайти і дістати ключ, випивши вміст. У кого виявиться ключ, той і є найкращий і відданий друг сім’ї.

Кмітливий чоловік
Необхідно: ватман, заготовлені цифри
На ватмані в стовпчик напишіть кілька цифр, які, наприклад, будуть означати: вік нареченої, день місяця, коли вона народилася, останні дві цифри року народження, розмір взуття, зріст, вагу. Якщо чоловік якоїсь цифри не відгадає, має зробити щось для нареченої.

Колечко
Необхідно: зубочистки (сірники), колечко
Гості встають в поpядку Ч-Ж-Ч-Ж-Ч-Ж. Кожен учасник бере в рот зубочистку (сірник). Першому на сірник надівається колечко (будь-яке, можна обручку). Суть гри: передати кільце по ланцюжку (зі сірники на сірник), без допомоги рук до останнього учасника.

Поголена кулька
Необхідно: кульки, пінка, бритва
Нареченому і чоловікам даються в руки надуті до межі! кульки, з намальованими на них очима і посмішкою, на які ведучий наносить тонкий шар крему для гоління. Чоловіки повинні тримати кульку за його кінець знизу, в той час, як дружини повинні одноразовою бритвою “поголити” кульки від пінки. Майте під рукою рушник, воно може знадобитися під час вибуху

З’їж цукерку
Гості розбиваються по парах. У кожній парі – чоловік і жінка. Завдання кожної пари – спільними зусиллями без допомоги рук розгорнути і з’їсти цукерку, яку дасть ведучий.Пара, яка зробила це першою, перемагає.

Колобок
Необхідно: 5 людей, історія
Різні в житті бувають ситуації:
Ось у бабці і дідуся, з казки про колобка, дітей не було, зате у них був колобок. Як це було, ми хочемо Вам показати, а для цього нам знадобляться п’ять учасників. Дід, баба, колобок, заєць, ведмідь, лисиця.

Ведучий починає розповідати, всім відому казку, призначені герої-учасники при згадці їх героя повинні обіграти сюжет казки. Дуже забавно виходить, коли ведучий постійно згадує відпочиваючих героїв. Приклад: котився, котився колобок і зустрів вовка. А дід з бабою в цей час сиділи на порозі свого будинку і в очікуванні колобка дивилися в далечінь.
Мораль: Краще мати своїх дітей, і радіти їм, ніж постійно чекати повернення колобка!

Розповідь на весіллі
Необхідно: текст розповіді
Цей весільний конкурс, на відміну від усіх весільних ігор, не тільки залучає гостей весілля, але і розкріпачує їх своїми результатами. Попроси своїх гостей по черзі називати будь-які епітети, які взбредуть в голову в даний момент. Вся суть гри полягає в тому, що чим дотепніше буде кинуте слово, тим смішніша вийде розповідь. Прикладами епітетів для даної гри можуть бути: карколомний, чудовий, зачухана, похмурий, безголовий, розгульний і т.д. Названі гостями слова автор у міру їх надходження вписує в пропущені місця тексту і потім зачитує їх вголос. Сміх заповнить зал.

Якщо ти мене любиш
Вибери “ведучого”. Він повинен підійти до людини в кімнаті і сказати: “Якщо ти любиш мене, любий (-а), посміхнись”. Людина повинна без посмішки відповісти: “Я люблю тебе, дорогенький, але я просто не можу посміятися”. Хто посміхнувся, стає “провідним”. “Ведучий” може робити, що завгодно (гримасувати, сміятися, сумувати, просити і т. п., руками рухати заборонено!), щоб розсмішити людину.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки