Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Скільки років може прожити шлюб

Додано: 2012-04-26 11:47:28 st99 st99
Кохання і романтика


Раніше експерти застерігали всіх людей, які перебували у шлюбі , що семирічний рубіж є серйозним випробуванням на міцність. Але тепер кількість спільно прожитих років значно скорочується.

Криза сімейного життя тепер починається не після семи років спільного проживання, а вже через три роки. Як підрахували експерти, зараз пари розходяться через три роки майже в п'ять разів частіше, ніж через сім років. Основними перешкодами на шляху до довгого і щасливого сімейного життя є кар'єра і діти, а також мінливі співвідношення сил між чоловіком і жінкою.

21% пар розпадається через 2-4 роки спільного проживання, а 12% - протягом першого року. Через сім років розлучаються 3% подружніх пар. Майже 42% батьків зізналися, що саме діти розлучили їх, і лише третина вважають, що діти, навпаки, зміцнили їх шлюб, розповідає Ivona .

Чотири з п'яти опитаних розповіли, що їхні стосунки стали жертвою втоми в результаті народження дитини або догляду за маленькими дітьми. Багато пар не знаходять часу один на одного, а 15% ніколи не проводять час удвох після того, як у них з'являються діти. 14% викроюють для себе лише один романтичний вечір в році.

"Відносини - справа не проста, а народження дітей дуже сильно їх ускладнює. Додайте до цього брак часу, втома, роботу, фінанси, і ви не здивуєтеся, чому багато пар розлучаються , не проживши разом семи років. До того ж, сучасні жінки постійно відчувають сильний тиск бути ідеальними дружинами і матерями, поєднуючи це з кар'єрою, а чоловіки все частіше замислюються над тим, яку роль в сім'ї вони тепер грають ", - відзначили дослідники.

Третина опитаних пар вірять в те, що в наші дні підтримувати здорові стосунки набагато важче, ніж покоління тому.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки