Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Поради від весільного фотографа: проведення весільної прогулянки

Додано: 2013-12-20 18:37:36 st99 st99
Весільні фото


У програму кожного весілля входить така прекрасна традиція, як прогулянка з фотосесією . Під час весільної прогулянки ви отримаєте масу романтичних і творчих фотографій , які потім складуть ваш романтичний весільний фотоальбом.
Як проводити прогулянку?
весільне фотоГоловне - це те, що прогулянка має бути в радість. Процес фотосесії - радісний захід , під час якого ви можете робити все , що вам спаде на думку : веселитися, дуріти, грати, жартувати і т.д. Весілля - це ваш і тільки ваш день. Один із найщасливіших днів.

Втім, є і деякі організаційні особливості. Виділіть на фотосесію мінімум 2 години. Якщо ваше весілля знімається на відео, то краще взяти ще більше часу. Будь-який фотограф скаже вам, що не потрібно вибирати 5-10 місць для прогулянки. Це зайве і ви не встигнете нічого зафільмувати. Оптимально вибирати 2-3 місця, розташованих недалеко один від одного. На дорогу не повинно витрачатись  занадто багато часу. Зйомка в різних кінцях міста - не варіант. Потрібно розуміти, що весільний фотограф - це насамперед портретний фотограф. Де б ви не фотографувалися, акцент він буде робити саме на вас.
Де проводити весільну фотосесію ?
Звичайно ж, такий важливий момент вашого життя хочеться зафіксувати у найліпшому вигляді. Але де найкраще це зробити? Є безліч варіантів де ви можете її провести. По-перше, ви можете провести її в парку в оточенні квітів. Якщо ваше весілля проходить взимку, то можна піти в ліс і сфотографуватися там . Крім цих варіантів можна зробити більш оригінальні варіанти. Наприклад , провести фотосесію на даху хмарочоса або в оточенні різних екзотичних метеликів. Для цього вам потрібно просто включити вашу фантазію, адже отримати гарні фото ви можете практично в будь-якому місці. Дуже важливо запросити працелюбного і якісного весільного фотографа, який зможе зробити дійсно гарні кадри і підказати де і як вам краще встати.
Подумайте і про місце для фотозйомки під дахом. Адже ніколи не знаєш, коли може піти дощ. Втім, короткочасний дощ можна і перечекати. Та й взагалі, це вважається доброю прикметою. При невеликому дощику можна зробити романтичні кадри під парасолькою.
У славному місті Києві наявна багато красивих місць для проведення весільних фотосесій. З деякими з них можна ознайомитися за цим посиланням.
Варто враховувати , що в багатьох місцях є платний вхід або ж потрібно отримати платний дозвіл на фотозйомку. До цього треба бути готовими і уточнювати такі нюанси заздалегідь.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки