Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Лінзи чи окуляри? Чи можливо знайти компроміс.

Додано: 2014-05-19 11:14:10 st99 st99
Краса та здоров'я


За статистикою приблизно 45% жителів нашої планети сьогодні страждає зниженням якості зору. Раніше вирішити цю проблему можна було лише завдяки окулярам. У 21 сторіччі набагато частіше можна помітити людей, які використовують контактні лінзи, тому постає питання: що ж краще, окуляри або лінзи?
Роздумуючи, що краще або зручніше, лінзи або окуляри, ми не можемо не згадати історію появи лінз.
Спочатку ці вироби виготовляли із скла, а при носінні такі лінзи завдавали величезний клопіт власнику.
У 1960 році стався прорив у цій індустріі: з'явилися м’які лі нзи, які були більш зручними. Отже поява новітнього м’якого полімеру зробила контактні лінзи популярними. Але і такі лінзи потребували покращення, оскільки майже не давали доступу кисню і викликали надмірне зсушення очей.
Найновішим досягненням в області стали силікон-гідрогелеві матеріаліи. Такі лінзи, дивіться більш детальніше на http://mkl.ua/ua/category/contact-lenses/ мають якості, які роблять їх неймовірно популярними серед покупців. Вони майже не перешкоджають постачанню кисню до рогівки, завдяки чому не стають причиною для повсякчасного знімання. Їх можна носити понад 10 годин не знімаючи. У лінзах можна плавати, займатися спортом, танцювати, вести активний спосіб життя.
Питання щодо того, що краще: окуляри чи лінзи, схиляється у бік лінз з того боку, що при падінні вони не розбиваються. Лінзи не можуть обмежувати радіусу зору, здатні корегувати його аж до 100%, тоді як окуляри повсякчас підбираються діоптрією менше, ніж треба. Лінзи дають змогу відчути себе впевненним і привабливим, і відмінно підходять людям, які соромляться окулярів.
Підведемо підсумки:
Сучасні лінзи стали чудовою альтернативою, але питання: що, все таки, краще, лінзи чи окуляпри, таки не не дійшло до свого завершення. Причиною є ряд недоліків, які вчені не мають змоги вилучити навіть із найсучасніших лінз.
Контактна корекція зору – задоволення не з найдешевших. Коштують такі лінзи досить пристойно, а ураховуючи потребу постійно купувари дезинфікуючий розчин, тим паче.
Міняти лінзи треба не рідше разу на півроку, а щоб ефект був якомога кращим - кожні 2-3 місяці.
Одягання лінз - теж процедура не з легких, а саме тому, що для цього потрібна неабияка обережність, спритність і зкоординованість рухів. Навіть найновіші лінзи потребують звикання, тому не в кожного виходить до них перейти відразу після носіння окулярів.
Якщо стоїть питання щодо того, що краще для очей, лінзи чи окуляри, потрібно знати: лінзи можуть призвести до травм рогівки , що здатне почати запальний процес у оці.
Лінзу, що випала з ока, часто складно відшукати.
Також треба враховувати факт, що лінзи не рекомендовані до носіння людьми з дуже чутливими очима.
При ряді дефектів зору лінзи носити взагалі не можна.
Проаналізувавши всі факти, не можна сказати, що ліпше: "кожному місту звичай і права", як писав Сковорода, тож для кожного конкретного випадку є свої бонуси і недоліки .
Але, як показує власний досвід, більшість людей, що постійно носять лінзи, іноді одягають окуляри, і навпаки, люди, що носять окуляри, іноді балують себе лінзами.
Робити варіаціі різних способів корекції зору дуже зручно. Ось наприклад: якщо немає необхідності виходити на вулицю і енма бажання возитися із люстерком і лінзами, можна одягти окуляри. Крім того, якщо раптом очі запалені або пошкоджені, то лінзи надягти буде пекучо-боляче. Звідси висновок, що вже є очивидним: у питанні, що краще, лінзи чи окуляри, потрібно знайти компроміс між двома варіантами. Якщо хочеться виглядати розкуто, круто, молодо, енергійно – час надягти лінзи.Захотілося змінити спортивний імідж на діловий і стильний – настав час придбати окуляри.
Навіщо обирати щось одне, коли маєте змогу обрати обидва варіанти і постійно змінюватись, дивуючи оточуючих своєю оригінальністю? Здорового зору вам!

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки