Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Святкують всі

Додано: 2014-05-20 00:32:31 st99 st99
Кохання і романтика


Кожен народ має силу силенну свят. Всі знати неможливо – адже поруч зі старими усталеними празниками кожного року виникають нові. Якщо задати пошуковий запит в інтернеті, не один місяць можна провести за прочитанням різної інформації про свята народів світу.
Разом з тим, є певні свята, які наклали відбиток на життя не лише свого, а й інших народів, які при цьому часто навіть не усвідомлюють цього.
Неабияку роль у розвитку людства зіграли єврейські свята. Не було б іудаїзму, не було б як християнства, так і спільних з ним релігійних течій. Адже Ісус Христос народився саме в Ізраїлі, жив за законами Тори, повністю дотримався букви закона, помер, воскрес та наказав йти до людей та навчати їх. Так з’явилося християнство, а згодом і супутні йому визначні дати – Різдво, Пасха, Трійця тощо.
В Азії, Африці, Америці, у європейських країнах, де проживає чимало емігрантів з азіатских країн, мусульманські свята також суттєво впливають на життя суспільства. Щоправда, пересічний українець про них майже нічого не знає. Може, краєм вуха чув про Рамадан – місяць обов’язкового для мусульман посту й один з пяти стовпів исламу. «В Узбекістані закінчення Рамазану ми святкуємо з великим розмахом. Цього дня ми ходимо на цвинтар, даруємо один одному подарунки, роздаємо пожертви. Тут ми хіба збираємося та відзначаємо свято розговіння у колі сім’ї. До мечеті, на жаль, не ходимо, бо тут її нема», – каже одна знайома узбечка, що продає на базарі хачапурі. Під час свята вона безкоштовно годує своїх клієнтів, незалежно від їх віросповідання.
В західній культурі непогано прижилися китайські свята. Особливо люблять люди відзначити китайський Новий рік. Рік бика, вівці, мавпи, дракона, змії, коня – це все з китайського календаря. І перед новорічними святами багато хто бігає базаром та магазинами у пошуках речей з зображенням тварин нового року. Рушник з конем, календар з конем, шкарпетки – і ті бажано, щоб були з цією твариною. Про те, як святкують свій Новий рік у Китаї, висвітлюють журналісти практично всіх телеканалів. Він припадає на кінець січня – початок лютого. Саме тоді, вважають китайці, приходить весна, прокидається природа. Вони запалюють араматизовані палочки, запускають феєрверки, які мають відлякати злих духів. В цей час ділова активність китайців на півмісяця завмирає – і той, хто має з ними ділові стосунки, має підготуватися до цього завчасно.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки