Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Фітнес клуби у Львові

Додано: 2014-05-28 22:12:21 st99 st99
Краса та здоров'я


Ще зовсім недавно, в епоху нашого "радянського дитинства" еталоном здорової дитини вважалася круглолиця манюня з повненькими ручками та ніжками, товстою важкенькою попкою та щічками, що було видно із-за спини. Таку дитину ставили як приклад худесеньким діточкам, а бабусі намагалися захарчувати своїх власних онуків до таких самих параметрів. Чесно кажучи, бабусь можна було зрозуміти - вони росли і жили в таких умовах, коли саме повнота була символом достатку й багатства.
Але минуло всього два десятиріччя, і лікарі вщент розбили цю теорію, довівши, що зайва вага, навпаки, є дуже шкідливою для організму не тільки дитини, але й дорослої людини. Зайві кілограми виглядають неестетично і непривабливо. заважають нормальній роботі серцево-судинной системи, кішківника і шлунку, опорно-мязового апарату, гальмують всі фізіологічні процеси і не сприяють гарному самопочуттю людини.
Для того, щоб постійно знаходитися в хорошій формі, існує два найпоширеніших методи (не будемо розглядати зараз дорогі способи боротьби з зайвими кілограмами за допомогою пластичних хірургів або кабінетів салонів краси) - це заняття фітнесом і дієта.
Більшість жінок обирає дієту, лінуючись виконувати доволі складні фізичні навантаження, але такий спосіб позбавитися зайвої ваги веде в "нікуди", адже після різкого похудіння, тіло назавжди втрачає підтягнутість, свіжість, дівочий тонус і тургор шкіри. Гірше за все виглядають головні принади кожної жінки - груди та сіднички, які вже ніхто не зможе назвати сексуальними та привабливими.
Ось чому наука про красу не втомлюється нагадувати жінкам - фізична підготовка людини повинна бути комплексною і регулярною, адже тільки в здоровому тілі може жити здоровий дух (як справедливо казали римляни). Не менш важливо займатися спортом правильно, тим більш у великих містах України сьогодні це не є проблемою. Наприклад, стати стрункою у Львові можна в широкому ряді спортивних закладів та фітнес-клубів, де працюють справжні професіонали, спроможні підібрати для кожної жінки чи чоловіка індивідуальну програму, що допоможе вирішити саме їх проблеми.
Найбільш відомими є заклади "SportLife" та "Kiwi Fitness" - різнопланові фітнес-центри Львова, в яких можна займатися з самого малечку. В них бажаючим пропонують більше 20 різновидів фітнесу (наприклад, пілатес, аквааеробіку, звичайний фітнес, аеробіку, степ-данс тощо), програми з йоги, аюверди. На базі центрів працюють декілька басейнів, дитячі спортивні гуртки, школи танцю та бойових мистецтв, тренажерні зали, групи з контактних ігор.
Ці пропозиції допожуть кожній жінці не тільки підтягнути м!язи, але й стати більш пластичною й гнучкою, виправити осанку, додати поставі сексуальності та жіночності, а саме головне - додасть їй впевненості у власній чарівності.
Також можна відмітити такі фітнес-центри як, спортивний клуб "Апельсин", "Спорт-фронт", "Спортивна мережа", ERIX-фитнес-клуб. Тут можна обрати власну програму занять, самостійно визначити кількість та інтенсивність задач (звичайно, порадившись з тренером).
Отже, якщо ви хочете зустріти пляжний сезон як ніколи стрункою і привабливою, привернути до себе увагу чоловіків і почувати себе справжньою королевою пляжу - не забувайте додавати до дієти спорт, який сьогодні максимально широко представлений у всіх містах Украіни.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки