Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Сім порад нареченому для щасливого сімейного життя

Додано: 2014-06-27 14:54:16 st99 st99
Весільні поради


Якщо ви щойно одружилися і не знаєте, як вести себе з молодою дружиною та на яких принципах побудувати сім’ю, скористайтеся цими порадами і ваше сімейне життя стане джерелом заздрощів для друзів та колег.

1. Прикиньтесь, що ви клінічний ідіот, який не може запам’ятати, які кнопки і в якій послідовності потрібно натискати в пральній машині та який температурний режим потрібно для прасування різних речей. Цим ви забезпечите себе від подальшої участі в цих пекельних процесах.

2. Коли вас вперше попросять прибрати в квартирі, зробіть форменний кавардак. Ну не зовсім кавардак - якийсь натяк на чистоту і порядок повинен бути. І - вуаля! Вам вже ніколи не грозить побачення з пилосмоком і звабливі вправи зі шваброю.

3. Забудьте про те, що під час холостяцького життя ви навчилися досить непогано готувати. Зіпсуйте святковий салат, приготуйте підгорілу романтичну вечерю. Ви ж не хочете постійно готувати на вихідних?

4. Ніколи не кажіть, що їжа несмачна або вам погано попрасували брюки. Ні в якому разі не давайте порад і вказівок, як готувати їжу. Інакше, попри те, що ви клінічний ідіот, який не може правильно попрасувати галстук і готує тільки переварені макарони - вам прийдеться і готувати, і прасувати і - о жах - прати шкарпетки.

5. Навічться говорити "ні". Не просте "ні", яке показує, що вашу думку можна змінити сюсями-пусями, морганням і щебетанням ну-будьласка-будьласка-будьласочка, а справжнє чоловіче "ні". Не зловживайте цим "ні", воно має звучати дуже рідко, але, якщо вже воно було сказане, вашу думку не повинна змінити ні ядерна війна, ні приїзд тещі.

6. Майте заначку - у вас повинне бути нехай і невелике, але невідоме для вашої дружини джерело доходу. Інакше одного дня ви не зможете купити букет квітів як романтичний сюрприз для дружини без того, щоб вона про це не взнала зарання. Про підписку на Плейбой ми скромно промовчимо.

7. А взагалі, будьте ніжним люблячим чоловіком, справжньою опорою для дружини, і вам це віддасться сторицею.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки