Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Весільний декор

Додано: 2014-07-03 14:35:35 st99 st99
Весільні аксесуари


З самого малечку кожна дівчина мріє про весілля з принцом на білому коні. Білосніжна сукня, фата, марш Мендельсона і поруч кохана людина. Весілля - це одне з найважливіших подій в житті кожної людини. У всі часи і у всіх країнах на весілля приходили кілька десятків людей, молодята влаштовували бенкет «на весь світ». Раніше люди самі прикрашали приміщення для святкування, автомобілі, самі накривали на стіл. Як прикраси використовувалися різні плакати, картини, живі та штучні квіти.
декор
Часи змінюються, а отже й змінюються смаки людини. Кожен прагне зробити своє весілля незабутнім. Не завжди приміщення, яке Ви вибрали, відповідає Вашим інтересам. Але завжди можна перетворити його за допомогою ексклюзивного декору та сучасного дизайну. Однак, якщо весілля буде неправильно оформлене, то навіть найгеніальніша ідея може зазнати поразки. У наш час молодята майже всю роботу довіряють професіоналам. Мета професіонала полягає в тому, щоб створити навколо святкову атмосферу, щоб у людей з першого погляду створювався урочистий настрій. Все це залежить від весільного декору. Весільний декор - це та родзинка, яка робить свято яскравим, незвичайним, таким, що запам'ятовується, оригінальним. При оформленні весілля необхідно враховувати найдрібніші деталі, адже завжди знайдеться такий гість, який помітить некрасиво складену серветку на іншому кінці столу.
У весільному декорі одним з важливих реквізитів є стиль, це не означає, що кожне весілля обов'язково повинно бути тематичною, просто всі деталі треба стримувати в єдиному жанрі. Треба звернути увагу на кольорову гаму. Адже вийде не дуже гарно, якщо серветки на столі будуть червоного кольору, а прикраси на стіні – зеленого. Треба підбирати прикраси одного кольору, але різних відтінків. Одним з популярних видів оформлення весілля є текстильний декор. Це унікальна можливість з допомогою тканин приховати всі недоліки приміщення і підкреслити його переваги. Особливе значення на весіллях має квіткове оформлення. Флористика завжди в моді. Для оформлення застосовують не тільки живі квіти, але і штучні, наприклад, виготовлені з тканини. Не варто забувати і про оформлення весільного столу. На нього можна поставити красиві квіткові композиції, головне - невисокі, щоб вони не заважали гостям.
Отже все свято залежить тільки від Вас. Найголовніше – правильно донести свою ідею професіоналам.

Рейтинг:


Коментарі






Сторінки коментів:
 





Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки