Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Віденський бал У Львові прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців

Додано: 2018-10-09 10:55:03 st99 st99
Цікаве на весіллі


Віденський бал, який відбудеться 12 жовтня у Львові, прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців, спеціально вирощених до події у різних регіонах України.Організатор віденських балів в Україні, генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша зазначила, що бал у Львові поєднає українські та європейські класичні традиції.

«Ми прикрасимо інтер’єр живими чорнобривцями, їх спеціально до балу вирощено півтора мільйони, у вигляді чорнобривця розроблено і авторський десерт, у музичній програмі є унікальна композиція – соло на бандурі у «Мелодії» Скорика, українські художники надали свої лоти на благодійну лотерею. Сподіваємось, бал у Львові стане ексклюзивною мистецькою подією», - заявила М.Ігнатуша.

Організатори балу переконані, що українські мотиви на віденському балу - це символічно, адже саме цього року відзначається сторіччя Західно-Української народної республіки зі столицею у Львові та двадцятиріччя визнання центру міста Лева надбанням світової культурної спадщини ЮНЕСКО. І віденські бали, як відомо, є світовим культурним надбанням ЮНЕСКО.

Віденський бал у Львові прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців

Edem Resort Medical & SPA готується до балу: ексклюзивне вогняне шоу на підступах до бальної зали вражатиме містичними спецефектами, а теракотовий інтер’єр самої зали лише посилить ілюзію вогняної експресії. Організатори обіцяють безліч сюрпризів, несподіваних інсталяцій, неймовірних зустрічей та вишуканого спілкування.

Музична програму представить симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом неперевершеного маестро, артиста ЮНЕСКО в ім’я миру Германа Макаренка.

Ведучими балу будуть Марися Горобець та Тимур Мірошниченко.

В аристократичних традиціях старої Європи бал відкриють 16 дебютантів – вони вийдуть на паркет під звуки полонезу та вальсу, готують дебютантів до балу відомі хореографи Андрій Дикий та Олена Балджи. Готується до балу й Академія сучасної освіти А+, зокрема, танцювальна студія закладу представить дві постановки – танго та фокстрот.

А витончені бездоганні образи, створені за допомогою визнаного міжнародного бренду La Biosthétique, дозволять кожному учаснику балу відчути себе суперзіркою, яка сповідує культ абсолютної краси.

Віденський бал у Львові прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців

На балу буде представлена експозиція унікальних 3D-картин відомої студії Тетяни Нікітіної (Nikitina MAGIC SHOCK) – це роботи, виконані у притаманному студії мінімалістичному стилі з використанням різних технік та матеріалів, кожна з них відтворює незвичні історії життя та кохання і може стати справді королівським подарунком.

Віденські бали є благодійними заходами: у Львові збиратимуть кошти на обладнання для дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Довідка: Віденський бал кілька століть є непересічною культурною подією, він відбувається в багатьох столицях світу - Празі, Нью-Йорку, Римі, Токіо та ін. Сценарій балу не змінювався майже сто років. Його завжди відкривають дебютанти. Від гостей суворо вимагають дотримуватись дрес-коду - довга вечірня сукня для жінок і чорний фрак з білим метеликом для чоловіків. Дебютанткою Віденського балу може стати дівчина з будь-якого куточку світу, але лише одного разу. Претенденти проходять конкурс, де оцінюють їх володіння іноземними мовами, знання з історії, літератури та культури. Вони повинні довести конкурсному Комітету, який обирає дебютантів, володіння мистецтвом вальсу. Дівчата, які відкривають бал, одягнені в білі сукні і обов'язково в коронах – модель корони змінюється щороку. Віденські бали відвідують королівські особи, світова еліта, під час заходу завжди збирають благодійні кошти на найбільші світові виклики.

Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки