Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    

Віденський бал у Львові: вогняне шоу, їстівні картини, фокстрот і танго

Додано: 2018-10-23 20:07:30 st99 st99
Приємні дрібниці


12 жовтня у Львові відбувся класичний віденський бал, в теракотовій палітрі, який поєднав українські традиції та європейську класику. Його символом став чорнобривець – 1,5 мільйона живих квітів в оздобленні, десерт у вигляді квітки і дорогоцінний чорнобривець від ювелірного дому Art Vivace.


Віденський бал у Львові
У комплексі Edem Resort Medical & SPA, де проходив захід, гостей зустрічали вогняним театралізованим шоу. У традиціях старої Європи бал відкрили 16 дебютантів – під звуки полонезу, вальсу і краков’яка. Витончені бездоганні образи гостям і дебютантам створювали фахівці визнаного міжнародного бренду La Biosthétique. Принцесою балу обрали Ганну Буряк – дівчина вже створила свій бренд одягу Belle Anna. А принцом став відомий танцюрист Денис Парфьонов. Королем і королевою балу обрали фінансиста Михайла Гойхмана і Юлію П’ятову, дружину футболіста Андрія П’ятова.


Організатор віденських балів в Україні, генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша називає поєднання української та європейської класики досить символічним в концепції балу у Львові, адже саме цього року відзначається сторіччя Західно-Української Народної Республіки зі столицею у Львові та двадцятиріччя визнання центру міста Лева надбанням світової культурної спадщини ЮНЕСКО. І віденські бали, як відомо, є світовим культурним надбанням ЮНЕСКО.

Музичну програму вечора запропонував Артист ЮНЕСКО в ім’я миру, маестро Герман Макаренко разом з оркестром «Київ-Класик». Академія сучасної освіти А+ продемонструвала на балу дві видовищні постановки – танго і фокстрот. Вражаюче виглядали і експресивні виступи артистів в унікальних українських вінках авторства дизайнера Ірини Підліпської. З незвичайних задумів – «їстівні картини» в стилістиці геніального Джузеппе Арчімбольдо, який творив свого часу при дворі імператора у Відні. В арт-просторі балу представили експозицію унікальних 3D-картин відомої студії ексклюзивного подарунку Тетяни Нікітіної (Nikitina MAGIC SHOCK).
Традиційно віденський бал у Львові був благодійним: на потреби львівської лікарні ОХМАТДИТ зібрали 281 тис. грн. Зокрема, художниця Лана Кауфман вже вдруге надала лот на бал (нагадаємо, на віденському балу в Києві у квітні цього року її картина стала найдорожчою проданою на благодійному аукціоні), цього разу її робота є досить тематичною – називається «Бал». Лана Кауфман зізналась, що віденський бал для неї є місцем сили, що надихає, і художниця планує створити цілу серію робіт в бальній тематиці. Ще одним художнім лотом стала картина «Нерухомі скарби» авторства Лери Волковинської. А також картина “…після балу…” художниці Олени Жеребецької – учасник багатьох виставок, пленерів, симпозіумів в Україні та за кордоном, її роботи знаходяться в галереях і приватних колекціях у Франції, Англії, Польщі, України. Благодійний сертифікат на 10 тис. грн надав український бренд одягу IVA NEROLLI.

Вели програму заходу популярні ведучі Марися Горобець та Тимур Мірошниченко.

Як відомо, аристократичні віденські бали є непересічною подією європейського життя. Вони проходять в Празі, Нью-Йорку, Римі, Токіо та ін. Сценарій балу не змінювався майже сто років. Його завжди відкривають дебютанти. Від гостей суворо вимагають дотримуватись дрес-коду – довга вечірня сукня для жінок і чорний фрак з білим метеликом для чоловіків. Дебютанткою Віденського балу може стати дівчина з будь-якого куточку світу, але лише одного разу. Дівчата, які відкривають бал, одягнені в білі сукні і обов’язково в коронах – модель корони змінюється щороку. Віденські бали відвідують королівські особи, світова еліта, під час заходу завжди збирають благодійні кошти на найбільші світові виклики.Рейтинг:


Коментарі


Сторінки коментів:
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки