Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    
Кохання і романтика
Весільна барахолка
Весільні фото
Весільні тости
Перед весіллям
Цікаве на весіллі
Краса та здоров'я
Медовий місяць
Приємні дрібниці
Гумор
Весільна мода
Весільні сценарії
Весільні аксесуари
Весільні поради
Обручки
 

Весільні сценаріїСвадьба на велосипедах. Оригинально и экономно.

Свадьба на велосипедахСвадьба - это хорошо, свадьба - это здорово! Но когда начинаешь планировать бюджет, поневоле округляются глаза… Вряд ли получится организовать событие и не потратить приличную сумму. Ведь наряды, застолье и другие детали стоят совсем недешево, а обойтись без них не удастся, да и не хочется. Что же делать? В последнее время появилось множество креативных идей, которые также направлены и на то, чтобы сократить свадебные
Читати далі »

2015-06-23 - 08:20:35kitОрганизация мероприятий

Насыщенность современной деловой жизни диктует потребность в новых актуальных услугах, одной из которых, бесспорно, является конференц-сервис под ключ.
Читати далі »

2014-02-04 - 15:28:00st995 кращих місць для святкування весілля цієї зими

Мрієте про весілля в білосніжних снігах ? Або ж сподіваєтеся на гарну погоду і яскраве сонце? Ми відібрали для вас 5 кращих місць закордоном, де стоїть відзначити весілля цієї зими.
Читати далі »

2013-12-10 - 20:43:44st99Идеи тематических свадеб

Новые времена диктуют новые стандарты проведения праздника. И вот уже просто лимузина молодым людям недостаточно - нужно что-то особенное, чего не будет у других женихов и невест. Таким образом, на рынке свадебных услуг появилась новинка - тематические свадьбы.
Читати далі »

2013-07-17 - 13:27:45kitКонкурси на весілля, та весільні ігри

Весілля – це свято, а свято – це веселощі. А що за веселощі без ігор? Особливо коли гості наїлися, натанцювалися і виголосили безліч тостів за здоров’я молодих. «Розважальна» сторона будь-якого свята не менш важлива, ніж, музична або застільна. Гра – діє зближуюче і об’єднує часом несумісні категорії запрошених. Азарт, дух суперництва і підбадьорливі вигуки «вболівальників» вносять нові, радісні нотки нестримних веселощів і сміху, від чого настрій підвищується. Конкурси, рухливі ігри, вікторини та аукціони «ріднять» присутніх на вашому весіллі гостей, захоплюючи і заманюючи за собою.
Читати далі »

2012-03-05 - 19:13:56st99Весільні конкурси

ВЕСЕЛІ ПОДАРУНКИ
У грі беруть участь декілька пар. Чоловік повідомляє ведучому на вухо, який подарунок він хотів би зробити. Потім пані розповідає – голосно, - як вона використовує подарунок. При цьому їй невідомо, що сказав партнер ведучому. Якщо вона вгадала і «правильно розпорядилася» підношенням, їй вручається приз.
Зрозуміло, курйозів в цій грі багато. Скажімо, пані обіцяє покришити в суп книгу, або одягнути
Читати далі »

2011-12-25 - 00:25:44marmeladkaСимволіка малюнка на весільному рушнику

Трохи про символіку малюнка на рушнику:
• троянди - символ краси, кохання, милосердя
• лілії - символ непорочності
• гвоздики - символ вірності
• мак - символ продовження роду, жіночої красим
виноград - багатство, плодючість, божий знак
• дуб - символ фортеці, стійкості, сили
• калина - символ безперервності сімейного життя, здоров'я, відродження
• півень (в основному червоний) - символ щастя, багатства, чоловічого здоров'я
• мальва (піка) - дівоча краса, цнотливість,
Читати далі »

2011-12-17 - 19:26:39marmeladkaСценарій викрадення нареченої

На сучасному весіллі крадіжка нареченої - це лише данина старої ігрової традиції, яка може додати трохи романтики в гулянні і повеселити публіку.

Традиція ця сягає корінням у глибоку давнину, коли під час ігор слов'янські хлопці вибирали собі наречену і забирали її у свій будинок. Нерідко на Русі за часів кріпосного права пан міг підіслати своїх холопів, і ті викрадали наречену у селянина.

Справжній же шлюбний
Читати далі »

2011-12-14 - 21:49:57marmeladkaКонкурси для викупу нареченої

1.Нареченому пропонують показати свою богатирську силу, забивши цвях у дощечку. Однак молоток потрібно викупити. На цьому перешкоди не закінчуються. Молоток виявляється надувним. Потрібно платити більш вагому суму за справжній молоток.

2.Вхід в кімнату нареченої завішується пов'язаними між собою повітряними кулями. Наречений повинен подолати цю перешкоду, проколовши всі кулі.

3.Викуп можна влаштувати прямо у дворі будинку, наречену заховати в намет і збудувати на шляху до намету всілякі перешкоди. Дитячі гірки, гойдалки, лабіринти і
Читати далі »

2011-12-13 - 21:12:13marmeladkaВесільні ігри

«Якщо б я був султан ...». Для участі в грі потрібно непарна кількість дівчат і хлопців, чим більше, тим краще. Із зібраного натовпу вибираються двоє хлопців. Кожного з них відправляють у різні кути залу, попередньо зав'язавши їм очі хусткою. У центрі утворити коло з учасників. Завдання кожного хлопця (султана) із зав'язаними очима, з кола вибрати собі дівчат у гарем. Якщо султан замість дівчини вибрав хлопця, той автоматично стає новим
Читати далі »

2011-12-09 - 12:53:27marmeladka
 
 1  2  3  >>
 
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки