Сплануй весілля у Львові

     Весільні пропозиції      Каталог компаній      Блоги      Користувачі     Вперше на сайті         Свадебный портал
Реєстрація Увійти    
Кохання і романтика
Весільна барахолка
Весільні фото
Весільні тости
Перед весіллям
Цікаве на весіллі
Краса та здоров'я
Медовий місяць
Приємні дрібниці
Гумор
Весільна мода
Весільні сценарії
Весільні аксесуари
Весільні поради
Обручки
 

Кохання і романтикаЧто скрывается за женскими привычками?


Женская привлекательность правит миром.

Часто кажется, что мелочи ничего не значат, и мы не придаем им особого значения. Между тем, порой только через них раскрываются те или иные стороны личности. Поэтому, проанализировав некоторые особенности женского поведения и вредные привычки, можно узнать спрятанные глубоко за ними эмоции и чувства.

Трудности с подбором гардероба.
Читати далі »

2015-05-14 - 16:34:16kitУ Львові встановлять рекорд України найбільшого весільного запрошення

Сьогодні львівські молодята презентують найбільше запрошення для гостей на своє весілля. Пара хоче встановити рекорд України «Найбільше весільне запрошення».


У Львові встановлять рекорд України найбільшого весільного запрошення


Читати далі »

2014-09-28 - 10:26:38kitСвяткують всі

Кожен народ має силу силенну свят. Всі знати неможливо – адже поруч зі старими усталеними празниками кожного року виникають нові. Якщо задати пошуковий запит в інтернеті, не один місяць можна провести за прочитанням різної інформації про свята народів світу.
Разом з тим, є певні свята, які наклали відбиток на життя не лише свого, а й інших народів, які при цьому часто навіть не усвідомлюють цього.
Читати далі »

2014-05-20 - 00:32:31st99Что купить новорожденному ребенку

Большинство будущих родителей готовятся к важному событию заранее и стараются купить все необходимое еще до рождения малыша. Молодые родители покупают всевозможные ходунки, подгузники, коляски, кроватки, ванночки, прыгунки и т.д. Но, как показывает практика, многие из этих вещей попросту не нужны. Уже состоявшиеся мамочки советуют сначала обдумать, где будет находиться кроватка, где и на чем он будет кушать, как будет удобно гулять с малышом в детской коляске или в «слинге».
Опытные родители советуют обдуманно относиться к крупным и более мелким покупкам, а некоторые вообще избежать. Например, не всем пригодится новомодный грудоотсос (многим удобнее делать это рукой); разные бутылочки (многие детки уже в маленьком возрасте пьют из стакана); несколько колясок (одной коляски-трансформера хватит на 3-4 года); градусники для воды (локтем проверять температуру удобнее) и т.д.
Вещи для новорожденного
Читати далі »

2014-05-17 - 00:48:29st99Стихи любимой жене воскресят романтику

Если романтика куда-то улетучилась после энного количества прожитых вместе лет, стихи любимой жене помогут в корне изменить ситуацию. Да, вы дарили дежурные цветы и подарки по поводу дня рождения, и 8 марта, и даже годовщины свадьбы, но стихи-это другое.
Не смейтесь, женщины действительно любят ушами. Даже самой практичной и внешне неромантичной женщине будет безумно приятно получить такой знак внимания. Это то, что идет из самого сердца любимого мужа. Пусть немного коряво, пусть не соблюден стихотворный размер, и рифма не всегда подходит, но искренние стихи тронут сердце супруги не менее цветов и подарков.
Читати далі »

2014-02-15 - 08:39:18kitУ високого чоловіка більше шансів одружитися - вчені

Коли справа доходить до вибору партнера, обидві статі займаються дискримінацією по зросту.
Жінки обирають вищих чоловіків, а чоловіки обирають менших жінок, пише The Independent.

У першому дослідженні, присвяченому тому, як уподобання партнерів співвідносяться з їх реальним вибором, вчені встановили, що в 92,5% пар чоловік вище за жінку при середній різниці в зрості - 14 см.
Читати далі »

2013-01-23 - 08:18:13kitСкільки років може прожити шлюб

Раніше експерти застерігали всіх людей, які перебували у шлюбі , що семирічний рубіж є серйозним випробуванням на міцність. Але тепер кількість спільно прожитих років значно скорочується.
Читати далі »

2012-04-26 - 11:47:28st99Кохання та закоханість в чому різниця?

Кожного дня ми зустрічаємо нових людей, закохуємось, насолоджуємось, страждаємо, мріємо, даруємо подарунки, розчаровуємось, знову закохуємось і все починається спочатку. І в цій круговерті в один момент ми задумуємось: а що таке кохання? Більшість людей, так і не відповівши на це питання, продовжують чекати, але не кохання, а закоханості, яка, можливо, так і не стане коханням.
Читати далі »

2012-02-04 - 00:22:21max247Новий рік з коханим

Всі знають, що як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш. Тому, щоб всі наступні 365 днів купатися в любові і ніжності, ранок 2012 року потрібно зустріти виключно в обіймах коханої людини!

Відповідно до китайської традиції, наступний рік пройде під знаком Чорного дракона - надзвичайно сильної міфічної істоти з загостреним почуттям власної гідності.

Хоч дракон і вогнедишний і виглядає вельми страхітливо, в глибині душі це добре
Читати далі »

2011-12-27 - 16:33:50marmeladka8 типів чоловіків, не придатних для шлюбу

Американський священик склав список чоловіків, не створених для подружжя.
Католицький священик Пат Коннор протягом сорока років свого служіння спостерігав за життям та поведінкою багатьох людей. У підсумку він склав список типів чоловіків, за яких, на його думку, не варто виходити заміж, тому що такі шлюби зазвичай закінчувалися розлученням.
Спираючись на свій досвід і спостереження, батько Коннор дозволив собі давати поради юним дівчатам і дорослим жінкам, не цілком впевненим у своєму виборі.
Отже, в
Читати далі »

2011-12-22 - 21:49:10marmeladka
 
 1  2  3  4  5  >>
 
 

Misto24.net - Новини міст України

Про нас    Реклама   

При повному або частковому копіюванню, посилання на "Наречена" обов'язкове
Розробка та підтримка сайту UkrLab.com
Львівський портал  Наречена Автомобіль на весілля  Наречена Подорожі по світу  Наречена Дівочі посиденьки